% 100 İnsan Saçı Kaynak Uzantıları Hakkında Bilmeniz Gereken Bakım İpuçları

% 100 İnsan Saçı Kaynak Uzantıları Hakkında Bilmeniz Gereken Bakım İpuçları

Saç kaynak için yapay saç yerine doğal insan saçı kullanmanın daha kaliteli bir sonuç için şart olduğunu öğrendiniz. Belki de zaten kullanıyorsunuz, şimdi o doğal insan saçı uzatmalarınıza nasıl bakmanız gerektiğini konuşmanın zamanı geldi. Uzun ömürlü bir renk ve dokuyu korumak için % 100 gerçek insan saç uzantıları için bakım ritüellerini edinmek çok önemlidir. sac-kaynak-oncesi-sonrasi-300x300

Doğal İnsan Saçı ise Neden Saç Kaynak Uzantılarına Ekstra Bakım Yapmalıyız?

Her ne kadar kendi saçlarınıza zarar veremezlerse de, insan saç kaynak uzatmaları belli bir süre sizinle kalacaktır. Günlük saç fırçalama rutini, nemlendirme ve doğal saç bakım ürünlerinin uygulanması, saç kaynak bakımı için çok gereklidir. Bununla birlikte kendi saçlarınızın doğal yağları saç kaynak uzatmalarınıza erişemeyecektir.

Saç kaynak uzatmalarınızı sadece sülfat veya paraben içermeyen şampuanla yıkamak, ömrünü uzatacaktır. Bu tür şampuanlar, saç uzantılarını yumuşatmak ve çözmek için yardımcı olacaktır. Kaynak yapılmış saçları deniz ve havuz suyuna bonesiz daldırmanız önerilmez. Ayrıca, ıslak bir saç ile yatmaktan kaçınmalısınız ve saç uzantınızı sık sık fırçalamalısınız. Muhteşem, parlayan saçlar için bakım ve sabır ihtiyacınız olan tek şeydir.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*