Boncuk Saç Kaynak Uygulaması Nasıl Yapılır?

Saç kaynak uygulamaları arasında en çok tercih edilen boncuk saç kaynak uygulamasının bir diğer adı da halka saç kaynaktır. Yuvarlak oldukça küçük olan içi silikonlu halkaların kullanımı ile yapılan kaynak işleminde saç tutamları saç köklerine sabitlenir.

Kısa bir süre içinde yapılan boncuk saç kaynak uygulamanızı uzun süre boyunca kullanmanın avantajını yaşayabilirsiniz. Saç kaynak uygulamasında sadece saçlara hacim ve uzunluk için değil aynı zamanda farklı renk tonu ekleme, gölge, ışıltı ya da röfle uygulaması içinde bu yönteme başvurabilirsiniz.

Boncuk Saç Kaynak Uygulamasının Fiyatı Nedir?

Boncuk saç kaynak uygulaması kısa sürede yapılıp uzun süre kullanabileceğiniz bir yöntemdir. Bu uygulama da söküm işlemi gene kuaförünüz tarafından gerçekleştirilir. Boncuk saç kaynak uygulamasının fiyatının belirlenmesine eklenecek olan saç tutamlarının adedi rol oynar. Eklenecek olan saç tutamlarının adedinin yanı sıra bu tutamların gerçek saç olup olmaması da fiyat için önemlidir. Saç kaynak uygulamalarının tamamında eklenecek olan saç tutamlarının ham saç olması önerilir.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*