Boncuk Saç Kaynak Uygulamasında Nelere Dikkat Etmeli?

Saç kaynak uygulamaları arasında en çok tercih edilen boncuk saç kaynak uygulaması uygulama zamanının kısa olması, daha uygun fiyatı ve diğer saç kaynaklar ile yaklaşık aynı kullanım süresine sahip olması sebebi ile avantaj sunuyor.

Boncuk saç kaynak uygulaması diğer adı ile halka saç kaynak yaptırırken ise bazı detaylara dikkat etmek gerekir. Özellikle kullanılan malzeme seçimleri oldukça önemlidir. Halkaların içlerinin silikonlu olması gerekir. Silikonun bulunmaması demek saç tellerine zarar vermesi anlamına gelir. Kopmalara sebep olabilir. Bunun yanı sıra saç tutamlarının da ham saç olması önerilir. Ham saç yani gerçek insan saçı olmayan seçimler sonrasında sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Boncuk Saç Kaynak Fiyatı Nasıl Belirlenir?

Boncuk saç kaynak uygulamasında seçilen ham saç diğer sentetik saç tutamlarında göre pahalı olsa da en doğru tercihtir. Boncuk saç kaynak uygulamasında fiyatın belirlenmesi işleminde uygulama yapılacak olan saç tutam adedi büyük rol oynar. Kullanılacak olan saç tutam adedi belirlendikten sonra kuaförünüzden net bir fiyat alabilirsiniz.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*