Boncuk Saç Kaynak Yapımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Saç kaynak uygulamaları arasında yer alan boncuk diğer adı ile halka saç kaynak uygulaması günümüzde en sık tercih edilen yöntemdir. Daha uygun fiyat seçeneğine sahip olması sebebi ile tercih edilen bu uygulama aynı zamanda kısa sürede de yapılmaktadır.

Saç kaynak uygulamaları içinde yer alan ve sıklıkla tercih edilen boncuk saç kaynak uygulamasını yaptırırken dikkat edilmesi gereken bazı detaylar vardır. Bu detayların arasında ilk sırada kullanılan halkaların kaliteli olması geliyor. İçi silikon dolgulu olan halkalar saça herhangi bir zarar vermezken için dolgulu olmayanlar kopmaya sebep olabilir. Aynı zamanda uzman bir kuaförden konu hakkında destek almanızda önemlidir.

Boncuk Saç Kaynak Nasıl Çıkarılır?

Boncuk saç kaynak uygulamasının söküm işleminde kuaförünüzden destek almanız gerekir. Kuaförünüz özel söküm pensesi ile saçlarınız ve tutamların ayrılması işleminde destek olacaktır. Kuaförünüz tarafından yapılacak olan söküm işlemi sonrasında tekrar uygulamayı aynı gün yaptırmanız mümkündür. Boncuk saç kaynak uygulaması fiyatları kullanılacak olan saç tutam sayısına göre değişir.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*