Boncuk Saç Kaynak

Saç kaynak teknikleri, belki de günümüz teknolojisinin getirdiği en iyi yeniliklerden biridir. Çünkü birbirinden farklı şekillerde uygulanan saç kaynak sistemleri, birçok kadının saç konusundaki ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapasitededir. Bunlar arasında en çok tercih edilen uygun fiyatlı boncuk saç kaynak ise, kişiye kullanım kolaylığı sağlarken; aynı zamanda çıkarıp-takma açısından da diğer kaynak çeşitlerine göre daha avantajlıdır.

boncuk saç kaynak

boncuk saç kaynak

Kimler Boncuk Kaynak Yaptırabilir?

Temel olarak metal alaşımlı küçük halkalar yardımıyla uygulanan bu saç kaynak sistemi sayesinde, kişinin saçlarını dilediği kadar uzatması mümkün olurken; aynı zamanda ince telli saçlarını kalınlaştırmasında da yardımcı olur. Dolayısıyla yalnızca uzunluktan değil, saçının çok seyrek olduğundan ve bundan dolayı şekil almadığından şikâyetçi olan kişiler de rahatlıkla bu işlemi uygulatabilir.

boncuk saç kaynak modeli

boncuk saç kaynak modeli

Uzun yıllardır uygulanan ve basitliğinden dolayı tercih edilen bir işlem olmasına rağmen, uygun fiyatlı boncuk saç kaynak tekniği, diğer kaynak çeşitlerinde olduğu gibi aynı özeni ve profesyonelliği ister. Bunun en büyük sebebi, halkalar yardımıyla saçın sıkıştırılması işlemidir. Çünkü yanlış ellerde yapıldığı takdirde saçların kopma ve kırılması gibi riskler oluşabilir. Aynı şekilde yalnızca kaynağın takılması değil, çıkarılması da deneyim gerektirdiğinden; riske girmemek adına önceden kaynak yaptırılacak ekip hakkında bilgi sahibi olunmalıdır.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*