Daha Hafif ve Uzun Saçlar için Mikro Kaynak

Saç kaynak günümüzün en popüler saç bakım yöntemlerinden biridir. İlk olarak Amerika’da keşfedilen bu yöntem daha sonra çok kısa bir zaman içerisinde tüm dünyaya yayılarak ülkemizde de uygulanmaya başlandı. Saç kaynak ile bayanlar artık daha güzel ve istediği saçlara ulaşabilme fırsatını yakalayabiliyor.

mikro kaynak

mikro kaynak

Günümüzde birçok bayanın sıkıntısı dökülen, kısa kalan ve seyrek olarak uzayan saçlarıdır. Saç kaynak tüm bu sıkıntıların önüne geçerek yepyeni metotlarla çözüm üretmekte. Saç kaynağın birçok çeşidi vardır. Bu çeşitlerden biride mikro saç kaynaktır. Mikro kaynak en çok tercih gören saç kaynak yöntemlerinden biridir.

mikro kaynak uygulaması

mikro kaynak uygulaması

İşlem Belli Olmaz

Mikro kaynak ile daha uzun ve hafif saçlara ulaşabilmek mümkündür. Ayrıca mikro kaynakta yapılan işlem hiçbir zaman belli olmaz. Aklınızda saç kaynak ile alakalı böyle şüpheler varsa eğer kurtulun. Çünkü mikro saç kaynak işleminde saçınıza yapılan işlem hiçbir şekilde belli olmaz. Çevrenizden kimse saç kaynak yaptırdığınızı anlamaz. Uzun saçlar için, mikro saç kaynak yöntemini seçin.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*