Görünmez Saç Kaynak Fiyatları

Halk arasında görünmez saç kaynak diye bilinen mikro saç kaynağı günümüzde hanımların en çok tercih ettiği saç kaynağı sistemidir. Bu sistemde kaynak çok ince ve şeffaf bir şekilde yapılır. Böylece saçlarda görünmezlik hissi yaratır. Saç kaynağının belli olmaması hanımları mutlu eder. Mikro saç kaynağının fiyatları da bazı hususlara göre belirlenir.

Gorunmez Sac Kaynak Fiyatlari

Gorunmez Sac Kaynak Fiyatlari

Görünmez saç kaynağının maliyeti
Maliyeti belirleyen etkenlerden biri de saç kalitesidir. Grade Remy Ham Saç 1. kalitedir. Karışma, dolaşma olmama garantisi veren bu saç kalitesidir. Ortalama bir kişinin saçının gürlüğüne göre 150 adet veya daha fazla takılabilir.

Mikro saç kaynağında saça eklenen tutamlar çok ince olduğu takıldığı için adet olarak değil gram olarak hesabı yapılır. Orta derece bir saç gürlüğü baz alınırsa, 150 ila 200 gram arasında değişen saç takılabilir. Kısa saça yapılacak kaynaklarda ortalama 250-300 gram saç kullanılır.

Mikro saç kaynağında 100 gram saç ile yapılan kaynak işleminin ücreti 1000 Türk Lirasıdır. Görünmez saç kaynak fiyatları saçın uzunluğu ve gürlüğü göz önüne alınır. Ortalama bir kaynak işleminde 100-200 gram saç kullanıldığı düşünülürse, 1000 Türk Lirası hesabıyla mukayese edilip tahmini fiyatlandırmalar yapılabilir. Mikro saç kaynak işleminde kullanılacak saçların uzunluğu ve kalitesine göre gram saç fiyatı 200-500 Türk Lirası arasında değişir.

Gorunmez Sac Kaynak Fiyatlari

Gorunmez Sac Kaynak Fiyatlari

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*