Halka Kaynak Saçtan Nasıl Çıkartılır?

Kadınların gösterişli ve uzun saçlara sahip olma tutkusu ortada. Bunun için de her yöntemi denemekten çekinmiyorlar. Özellikle saçlarını doğal yollardan uzatacak kadar beklemeyi sevmeyen ya da sürekli aynı uzunlukta olmasından hoşlanmayan kadınlar kaynak saç uygulamaları adeta bulunmaz bir nimet. İstedikleri zaman uzatıp istediklerinde kısa kullanabiliyorlar.

halka kaynak yöntemi

halka kaynak yöntemi

Halkaları Saçtan Çıkarırken Çok Dikkatli Olmak Gerekir

Halka kaynak diğer kaynak yöntemleri arasında en sık tercih edilen ve uygulama şekli açısından da en kolay olanlardan biridir. Evet, uygulaması kolay olabilir ancak yinede tecrübe ve profesyonellik ister. Özellikle de söz konusu olan halka kaynakları saçtan çıkartmak ise, hassasiyet daha fazla olmalıdır.

halka kaynak saçtan nasıl çıkarılırhalka kaynak saçtan nasıl çıkarılır

halka kaynak saçtan nasıl çıkarılır

Halka kaynaklar nasıl ki saç diplerine sıkıştırılan minik halkalar ile yapılıyorsa, çıkarılırken de minik bir pense yardımıyla aynı halkalar gevşetilir ve saçtan ayrılması sağlanır. Fakat bu işlem sırasında yani halkaların gevşetilmesi esnasında çok dikkatli olmak gerekir. Çünkü saçların tam bu anda kopma riski vardır ve eğer kuaförünüzün bu konuda yeterli tecrübesi yoksa büyük ihtimalle de saçlarınız kopacaktır. Dolayısı ile dikkatli olmak da fayda var.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*