Halka Kaynak ve Modelleri

halka kaynak

halka kaynak

Saçları zayıf ve kısa olanlara modern tekniklerle yeni çözümler geliyor. Halka kaynak bir diğer adı boncuk kaynak olan saç modelleri ile saçlarınız gür ve hacimli görünecek. Saçlara herhangi bir silikon ile takılmadığı için kimse saçınızda kaynak olduğunu da anlamaz. Silikon içermediği için saç diplerine kolayca takılır ve çıkarılır.

halka kaynak

halka kaynak

Halka Kaynak Nasıl Takılır?

Saçlarını daha gür göstermek isteyenlere farklı kaynak modelleri güzel çözüm yolları sunar. Halka kaynak özellikle titanyumlu tokalarla saçlara tutturulur. Saç diplerinde her hangi kaynak eklentisi görülmez. İstediğiniz şekli kolayca verebilirsiniz. Saçlarda 14 hafta gibi bir süre istediğini şekilde kullanım kolaylığı sizlere sağlar.

halka kaynak

halka kaynak

Modern tekniklerle saçlara yapılan saç kaynak modelleriyle saçlarınız daha gür ve canlı hale gelecek. Kaynak saç modellerinin kullanımı çok kolaydır. Saçlarınıza istediğiniz gibi takabilir ve çıkartırsınız.

halka kaynak

halka kaynak

Saç renginizle uyumlu tonlarda istediğiniz modeli saç kaynak çeşitlerinde görebilirsiniz. Çok kısa saçlara rahatlıkla uygulanır. Kullanımı kolaydır ve denize girerken de rahatlıkla kullanırsınız. Modern saç kaynak çeşitleri ile saçlarınız havalı görünecek.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*