Halka Saç Kaynak

Halk arasında boncuk kaynak olarak yaygınlaşan ve sıklıkla tercih edilen bir saç kaynak türüdür. Yöntem, adını uygulama esnasında kullanılan halka malzemelerinden almıştır.

halka kaynak

Hafif metal malzemelerle yapılan bu yöntemde saçların yoğunlaşması ve çabuk bir şekilde uzaması mümkündür. Bundan mütevellit saçının seyrek olmasından ya da saçlarını kestirdiği için pişman olan bayanlara saç kaynak merkezleri tarafından tavsiye ediliyor.

Halka saç kaynağı nerede yapılabilir?

Saç kaynak teknikleri arasında en basit olarak gösterilen işlem Halka saç kaynak olarak öne çıkmakta. Ancak bu basitliği herkesin yapabileceği anlamına gelmez. Büyük bir tecrübe ve profesyonellik istemekte.

halka saç kaynak

Bu yüzden eğer saç kaynak yaptırmak istiyorsanız ve tercihiniz halka kaynak ise kesinlikle büyük bir araştırma içine girmeniz gerekiyor. Çünkü saç kaynak her yerde yapılmaz. Her saç kaynak merkezi olduğunu iddia eden mekanlar temizlik bakımından yerlerde olabiliyor. Aynı zamanda yapan kişi de oldukça amatör olabiliyor. Bu da alenen saçların intiharı anlamına geliyor.

halka saç kaynak modeli

Uygulamanın profesyonellik gerektirmesinin en önemli nedeni sıkıştırma işlemi yapılmasıdır. Bu yöntemle mekanik anlamda saçın birleşmesi amacı güdülmekte. Mamafih bu işlem esnasında yapılabilecek en küçük hata saçın kopmasına neden olur. Bundan dolayı kesinlikle kaliteli ve profesyonel bir mekan bulun.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*