Hangi Saç Kaynak Yöntemini Tercih Etmeliyim?

Uzun saçlara sahip olmak isteyen kadınların başlıca tercihi kaynak, ama hangi kaynak yönteminin kullanılacağı biraz kafa karıştırıcı olabiliyor. Önceleri bu konuda çok fazla seçenek söz konusu olmazken, bugün başta mikro jel kaynak olmak üzere birçok sağlıklı ve güvenli seçeneğe ulaşmak mümkün hale geldi.

mikro saç kaynak

mikro saç kaynak

Saçlarınızı kaynak yöntemi ile uzatmak istiyor, ama hangi yöntem için başvurmanız gerektiği konusunda emin olamıyorsanız, mikro kaynak tercihinde bulunabilirsiniz.

Neden Mikro Jel Kaynak?

mikro saç kaynak kullananlar

mikro saç kaynak kullananlar

Kaynak yaptırmak saçlarınızın daha uzun olmasını sağlayabilir, ama doğru bir yöntem tercih edilmediğinde saçlarınızın kaynak olduğu herkes tarafından anlaşılır ve doğal görünüm söz konusu olmaz. Her şeyden önce doğal görünümün ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuz. Mikro kaynak yönteminde saçlarınıza yapılan kaynak asla belli olmaz, çünkü kapsüller çok küçüktür. Siz söylemediğiniz takdirde kimse saçlarınızda kaynak olduğunu anlamayacaktır.

mikro saç kaynak merkezi

mikro saç kaynak merkezi

Doğallık için mikro kaynak uygun seçenek olurken, kolay kullanılabilir olması da tercih etmeniz için bir diğer sebep olabilir. Diğer yöntemlerde olduğu gibi saçlarınızı ağırlaştırmayan mikro kaynak, sıklıkla dolaşma ya da kısa sürede formunu yitirme gibi durumlarla karşılaşmanızı da engeller.

mikro saç kaynak modelleri

mikro saç kaynak modelleri

Saçlarınız için ödediğiniz ücretin son kuruşuna kadar hak edilmesini istiyorsanız mikro jel kaynaktan şaşmayın!

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*