İlgi Gören Bir Yöntem

Saç kaynakları konusunda, en çok tercih edilen ve uygulaması da son derece kolay olan ve halk arasında halka kaynak olarak telaffuz edilen boncuk kaynak, saçın uzatılmasında ve yoğunlaştırılmasında etkili olan bir yöntemdir. Boncukların birbirlerine geçiştirilerek yapılan bu yöntem, bayanların en çok tercih ettiği yöntemlerden biridir.

Saç kaynak modelleri

Saç kaynak modelleri

Basit gibi görünse de ciddiyet istiyor

Her ne kadar uygulama açısından basit olarak algılanan bu yöntem, her şeye rağmen profesyonellik gerektiren bir yöntemdir. Bu teknikte sıkıştırma ön plana çıkacağı için, yapılacak tek bir hatanın bedeli ağır olacaktır. Bu ağırlık, saçların kopmasıyla sonuçlanacaktır. Bu nedenle dikkat gerektiren bir yöntem olması, doğal olarak profesyonelliğin de önemini gösteren ince bir detaydır.

Kaynak modelleri

Kaynak modelleri

Tercih edeceğiniz uzman eller, sizlere yardımcı olacaktır. Arzu edeceğiniz görünüme sahip olmanızı sağlayacak, işlemlerden sonra sıkıntılar yaşamamanıza neden olacaktır. Bünyesinde birçok saç kaynak yöntemine yer veren Atrium Paris Kuaför ve güzellik merkezi, tercih edeceğiniz mekânlardan birisi olmalıdır. Alanında yetkin insanlara görev veren bu merkez, isteklerinizi en iyi şekilde yerine getirecektir.

Şık kaynak saç modelleri

Şık kaynak saç modelleri

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*