Kapsülden Gelen Stil

Kaynak saç yaptırıldığında anlaşılması ya da kötü görüntülerin ortaya çıkması kaygılarını ortadan kaldıran bir yöntem var. Mikro kapsül saç kaynak sayesinde, saçta kaynak olduğu belli olmadan uzun süre kaynak saç kullanılabilir. Bu tip kaynak, diğer türlere göre belli başlı avantajlar içerir.

mikro kapsül saç kaynak

mikro kapsül saç kaynak

Neden Mikro Kapsül Kaynak?

Kaynak uçlarında bulunan mikro kapsüllerin çok küçük yapıda olması, tutamların çok ince olmasına ve doğal saç ile güzel bir şekilde karışmasına neden olur. Bu sayede çok doğal bir görüntü ortaya çıkar. Kapsüllerin rengi şeffaf olduğundan saçlar toplansa bile kaynak yapıldığı belli olmaz. Uyurken ya da başı bir yere koyarken saç diplerinde ağrı yaratmaz. İşlem sırasında herhangi bir acı hissedilmez.

neden mikro kapsül kaynak

neden mikro kapsül kaynak

Saçtan çıkarılması da bir o kadar kolay olur. Saçlar taranırken kaynak kısma zarar verir gibi bir kaygıya neden olmaz. Kolayca taranır. Özellikle saçını uzatmak isteyen kişiler için oldukça iyi bir yöntem. Diğer kaynaklarda olduğu gibi, saçlar sürekli fön ya da maşa uygulamasına ihtiyaç duymaz. Yıkandıktan sonra da formunu yitirmez. Bu avantajlar, kapsülden gelen stil mikro kapsül saç kaynakların popülerliğini artırıyor.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*