Kaynak Saç Çeşitleri Nelerdir?

Kaynak saç uzun saçlar için pek çok insanın başvurduğu bir yöntemdir. Çok kısa bir sürede uzun ve daha yoğun saça kavuşabilirsiniz. Saç uzmanları tarafından yapılan pek çok saç kaynak çeşitleri var. Saç kaynak yaptıracak kişilerin alanında uzman ve uygun bir ortamda yapılmasına özen göstermeliler.  Her insanın saç rengi, yoğunluğu, uzunluğu farklı olduğu için birbirinden farklı pek çok saç kaynak çeşidi vardır.

Saç Kaynak Çeşitleri

Saç Kaynak Çeşitleri

Saç kaynakları saça yapıştırma, sıkıştırma ya da tokalar ile tutturma gibi pek çok yöntem mevcut. Bu yöntemlerden en eskisi boncuk saç kaynak çeşididir. Boncuk saç kaynağından sonra özellikle kadınlar tarafından tercih edilen uygulama ise keratin saç kaynak yöntemidir.

Saç Kaynak Çeşitleri

Saç Kaynak Çeşitleri

Kaynak saç yaptıracaklar nelere dikkat etmeliler?

Öncelikle alanında uzman bir saç tasarımcısı ile çalışın. Hijyen kurallarına saç kaynağı yapılacak ortamda uyulup uyulmadığını gözlemleyin. Saç yapınıza, rengine ve hacmine en uygun saçı kaynak saç olarak kullanın. Piyasada çok rahat ulaşabileceğiniz yapay saçları asla kullanmayın. Saçınıza uygun saçı alanında uzman bir saç uzmanı tarafından birleştirildiğinde doğal ve harika bir görünüme kavuşacaksınızdır.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*