Kaynak Saç Çeşitleri

halka kaynak

Son yıllarda erkeklerin de tercih etmeye başladığı kaynak saç uygulaması yeni tekniklerin de katılması ile birlikte zengin bir seçenek yelpazesi sunmaya başladı. Kaynak saç çeşitleri neler sorusuna yanıt arayanların sayısında da belirin bir artış var. Sizi daha fazla bekletmeden kaynak saç çeşitleri hakkında bilgi verelim.

Boncuk Kaynak

Halka kaynak olarak da bilinen bu yöntemde halka şeklinde aparatlar kullanılarak kaynak saçar gerçek saçlara ekleniyor. Yapıştırıcı bir malzeme kullanılmıyor, bu yüzden alerjik bünyeye sahip olanlar için ideal bir tekniktir.

Keratin Kaynak

Keratin insan vücudunda da bulunan bir madde ve kaynak saçlar bu madde ile doğal saçlara ekleniyor. Uygulama sonrasında bağlantı yerleri keratinin şeffaf olması nedeniyle saçın rengini alıyor.

Silikon Kaynak

İlk olarak uygulanan saç kaynak tekniği olan silikon kaynak günümüzde pek tercih edilmiyor. Çünkü silikon ile saçların birbirine tutturulması sağlanıyor ve çıkarılması da oldukça zordur.

Mikro Saç Kaynak

En yeni ve en çok tercih edilen kaynak saç tekniği mikro saç kaynaktır. Çok küçük ve şeffaf kapsüller ile kaynak saç uygulaması yapılır. Kısa saçlar için de uygundur.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*