Kaynak Saça Nasıl Şekil Verilir?

Kaynak saç ile daha dolgun, daha uzun ve daha sağlıklı saçlara kavuşmanız mümkün. Yıpranmış olan saçlarınızı kesmek her daim oldukça sıkıntı veren bir işlemdir. Yıpranmış olan görüntü ile yaşamak ise daha sıkıntı yaratır. Bunun yanı sıra sönük olan az saçlarınıza hacim katmak için olanca yönteme başvurmanıza rağmen muhtemelen kesin bir sonuçta alamadınız. Tüm bunların çözümü olan kaynak saç ayrıca saçlarınızın dilediğiniz uzunlukta olmasını da sağlar. Kaynak saç uygulaması sonrasında ise tüm kuaför işlemlerinizi rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

saç kaynak

saç kaynak

 Hangi Saç Modelleri Yaptırılabilir?

Saçlarını toplamaktan hoşlanan bayanların en çok sorduğu soru, kaynak saç uygulaması sonrasında saçları ile ilgili bu işlemi yapıp yapamayacağıdır. Oldukça dayanıklı olan saç kaynak uygulamaları arasında mikro saç kaynak saçlarınızı topladığınızda da belirgin olmaz. Bu sebep ile istediğiniz gibi atkuyruğu ya da dilediğiniz topuzu saçınıza rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

saç kaynakları

saç kaynakları

Saç boyama, fön, röfle, gölge ve daha birçok saç şekillendirme işlemini kaynak saç uygulaması sonrasında yaptırmanızda hiçbir sakınca yoktur.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*