Kaynak Saçta En Son Yöntem

Kozmetik teknolojisi saçı az olup çoğaltmak isteyenlere  kaynak saç imkanını sunarken aynı zamanda çözümü geliştiriyor da. Gelişen yöntemin tam adı mikro kapsül saç kaynak. Geleneksel kaynak saç yaptırmanın bütün eksilerini ortadan kaldıran bir yöntem bu.

mikro kapsül saç kaynak

mikro kapsül saç kaynak

Yani artık metallerin batması, tahriş etmesi, görünmesi veya kaşındırması gibi sorunlarınız olmayacak. Rahatlıkla yüzebilecek, denize, havuza, solaryuma veya saunaya gidebileceksiniz.

Mikro Kapsül  Kaynak Nedir?

Mikro kapsül saç kaynağı daha önceden incecik tutamlar halinde (diğer saç kaynağı yöntemlerinde kullanılan tutamlardan daha ince) hazırlanmış saçların, boyutları 2X1 milimi geçmeyen silindirik kapsül yapıştırıcılar ve ısı yardımıyla doğal saçlarınızın ucuna yapıştırılması esasına dayanıyor.

mikro kapsül saç kaynak modeli

mikro kapsül saç kaynak modeli

Hatta bu kapsüller zamanla saçlarınızın rengini alıp hiç görünmüyorlar, sıcakta gevşemiyorlar. Çok kısa saçlara örneğin kaküllere bile rahatlıkla eklenebiliyorlar. Yani saçınız beş santim bile olsa mikro kapsül saç kaynağı yaptırabilirsiniz. Böylelikle erkekler rahatlıkla kullanabiliyor. Bir kilo saça 700 kapsül kadar takılabiliyor. Kapsül sayısı kendi saçınızın doğal ağırlığına göre belirleniyor.

mikro kapsül saç kaynak uygulaması

mikro kapsül saç kaynak uygulaması

Yapılması biraz uzun sürüyor, çünkü neredeyse kürdan kalınlığında saçlarla uğraşılıyor. Ama sonuç çok güzel oluyor, işlem ile ilgili hiçbir sorun yaşamıyorsunuz. Bilinen diğer kaynak saç yaptırma yöntemlerinin çok gelişmişi olan bu işlem sizi bir anda gür saçlı yapabiliyor.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*