Keratin Bakımı Neden Yapılır?

Keratin saç bakımı saçı güçlendiren ve sağlıklı bir görünüme kavuşturan bir saç bakım terapisidir. Saç yapısında hali hazırda doğal olarak bulunan keratin, yeni nesil saç bakımı olarak saçları olduğundan daha güçlü bir hale getirmektedir.

keratin bakım

keratin bakım

Keratin aynı zamanda saçları 6 ay kadar bir süre boyunca kıvırcık ve dalgalı saçları düzleştirmek için de kullanılır. Hiçbir zararı olmayan keratin saç bakımı saç yapısını güçlendirerek parlaklık kazandırır.

Saçların Koruyucusu Keratin

Yıpranmış, kozmetik ürünler ile zarar görmüş saçlar için ideal bir terapi olan keratin, saça yoğun bakım sağlayarak doğal gücüne kavuşmasını sağlar. Kopan ve dökülen her türlü saç yapısına uygun işlemlerden geçirilerek yapılan keratin bakımı sayesinde terapi sonrası saçın yeni hali gerçekten de şaşırtıcı olabilmektedir.

keratinin yararları

keratinin yararları

Klasik keratin bakımı ortalama 30 dk sürmektedir. Uygulaması hızlı etkisi de bir o kadar kalıcı olan keratin saç bakımı, saçınızı  gün içersinde zarar görebileceği dış etkilerden koruyarak ona bir zırh oluşturmaktadır. Bakım yaptırmak için keratin içeren Brezilya fönü yaptırmak yerine klasik keratin bakımı yeterli olacaktır.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*