Keratin Kaynak Nedir?

Saçlarınızı uzatmak ve daha dolgun hale getirmek için en ideal çözüm keratin kaynak uygulamasıdır. Kaynak yöntemiyle birlikte saçlarınıza röfle, gölge, balyaj yapılabilirken dilerseniz farklı aksesuarlar ile saçlarınıza değişik modeller de uygulayabilirsiniz.

Kaynakda bir numara

Kaynakda bir numara

Keratin, insan bünyesinde mevcut olan bir madde olduğu saçlarınıza asla herhangi bir zarar vermemektedir. Saçlara keratin kaynak takılması ve istenmediği zamanlarda sökülmesi oldukça pratiktir.

Kaynak 2015 modelleri

Kaynak 2015 modelleri

Keratin Kaynak Nasıl Yapılır?

Keratin kaynaklar tamamen güvenilir ve hijyenik ortamlarda teknolojinin imkanlarından faydalanılarak uygulanır. Isı uygulanan keratin maddesi, sizlerin doğal saçlarına ilave edilerek saçlarınızın bir bütünlük içinde olması sağlanır. Saçınızın uzunluğuna bağlı olarak işlemler 1 ile 4 saat arasında sürebilir.

Kaynak saç modelleri

Kaynak saç modelleri

Kaynak yaptırdıktan sonra saçlarınızı 4 ile 8 ay boyunca kullanabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz kaynak saçları çıkarmak istediğiniz zaman özel çözücü etkili solüsyon sayesinde keratinin dağılarak saçlarınızdan ayrılmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak modelleri 2015

Kaynak modelleri 2015

Doğal saçlarınıza yaptırdığınız boya ve röfle gibi işlemlerden sonra da saçlarınıza keratin kaynak yaptırabilirsiniz. Eklenen keratin kaynaklar uygulama yaptığınız saçların bütünlüğünü bozmayacak şekilde saçlarınızda durur.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*