Keratin Saç Kaynak Fiyatları

Saç uzatma konusunda kadınlar arasında popüler olan hizmetlerden biri de kaynak saç işlemidir. Günümüzde yoğun bir şekilde talepte bulunan kadınların bu yönde ki taleplerini karşılayan kuaförler, saç kaynak konusunda çeşitli uzman kişilerle çalışıyorlar. Hal böyle olunca da çeşitleriyle beraber seçeneklerinin bol olduğu şekilde keratin saç kaynak çeşitleri vardır. Siz de bu seçeneklerle beraber saçlarınızı uzatma konusunda profesyonel destek alabilirsiniz.

keratin saç kaynak

keratin saç kaynak

Kısa saçlarınız varsa ve saçlarınıza bir uzunluk katmak istiyorsanız, siz de yeni teknoloji olarak kaynak saçlardan faydalanabilirsiniz. Mikro keratin saç kaynak fiyatları her saç ve saç tipine göre değişiklik göstermekle beraber, istediğiniz saç modellerine göre de fiyatlandırmalarda değişiklik olabiliyor. Bununla beraber taleplerinize göre 500 TL’den 1500 TL’ye kadar taleplerinizi karşılayacak olan kuaförlerle çalışabilirsiniz.

keratin saç kaynak modeli

keratin saç kaynak modeli

Saçlarınızda Kaynak Saç Görünmesin!

Saçlarınıza yaptıracağınız kaynaç saç uygulamasının görülmemesini istiyorsanız eğer, mikro uygulamalardan faydalanabilirsiniz. Bu noktada farkı görmek adına keratin uygulamasını gerçekleştirebilir ve saçlarınızda mikro uygulamayla yapılacak olan kaynak saç sayesinde de herhangi bir şekilde ek saç olduğuna dair dışarıdan bir görüntü dahi olmadan rahatlıkla saçlarınızı kullanabileceksiniz.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*