Keratin Saç Kaynak Uygulaması

Yapıştırma yöntemi ile yapılan saç kaynak uygulama türleri arasında yer alır. Keratin saç kaynak uygulaması, ana maddesi olan keratin ile yapıldığından dolayı, aynı zamanda saçları besleyici bir özelliğe de sahiptir.

Keratin maddesinin doğal özelliği olan, saçları ve tırnakları besleyici yapısı, saç kaynak uygulamalarında kullanılır. Keratin kapsülleri, doğal saç ile protez saçın birbirine yapıştırılmasında kullanılır. Mikro saç kaynak uygulamalarında kullanılan ısıtma makinesi, özel olarak bu uygulamalar için tasarlanır.

keratin kaynak

keratin kaynak

Keratin kapsülleri, saçın doğal rengini değiştirmezler. Yapıştıktan sonra herhangi bir kalıntı bırakmazlar. Uygulama süresi saçın durumuna göre değişkenlik gösterir.

Saçları beslediği ve işlem sonrasında, uzun bir süre kullanılabildiği için, keratin saç kaynak uygulaması, bayanlar arasında en çok tercih edilen, mikro saç kaynak uygulamalarından bir tanesidir.

Bu özelliği ile cansız ve matlaşmış birçok saç türünü, sağlığına kavuşturduğu da görülüyor. Uygulamanın avantajlarından bir tanesi de, işlem bittikten sonra, birçok saç bakım işleminin yapılabilmesidir.

keratin saç kaynak

keratin saç kaynak

Keratin Saç Kaynak Fiyatı

Yapılan uygulamanın türüne ve kuaför fiyatlarına göre değişkenlik gösterir. Ortalama 400 – 1000 TL arasındadır.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*