Keratin Saç Kaynak

Dünya üzerinde en çok önerilen saç kaynak tekniği olan keratin saç kaynak, özellikle ince telli ve zayıf saç tipine sahip olan kişiler için en iyi yöntemdir.Keratin saç kaynak, vücutta bulunan bir madde olup uygulama öncesinde, hazırlanmış saç kaynağını yüksek ısıda eriterek yapıştırılması ile gerçekleşir.

keratin kaynak fiyatları

keratin kaynak fiyatları

Eğer bu tekniği kullanarak saç kaynak yaptırmak istiyorsanız, mutlaka işinde uzman olan kişilerle görüşerek önceden bilgi alımı yapın. Çünkü amatör kişiler, en ufak bir hata, yanlış gibi durumlarda saçınızı tahrip edebilir. Bu yöntem 3- 5 ay kadar kullanımlığını gösterip fön, maşa, düzleştirici gibi kuaför işlemlerini uygulayabilirsiniz.

Keratin Saç Kaynak Bakımı

Normal saçlarda olduğu gibi sabah akşam sert olmayan fırça ile saçlarınızı tarayın. Banyodan sonra yağlarla bakım yaparak yumuşamasını ve kaliteli durmasını sağlayabilirsiniz. Sadece kurutup toplamak saçlarınızın karışıp sorun olmasına neden olabilirsiniz.

keratin saç kaynağı

keratin saç kaynağı

Bu yüzden dikkatli olarak bakım yapmaya özen gösterin. Ayrıca, yaptırdığınız kuaförünüze aylık olarak uğrayarak profesyonel bakım yaptırmayı unutmayın.Saç kaynağından sıkıldığınızda ya da dipleri uzadığında çıkarmak istediğinizde kolaylıkla çıkarılabilir olmasının yanında zarar vermez.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*