Kısa Saça Mikro Saç Kaynak

Kısa saç, bayanlara sunduğu kolaylıklar açısından son derece kullanışlı olsa da bazı zamanlarda önemli bir sorun olarak karşımıza çıkabiliyor. Çünkü özellikle yaz aylarında artan düğün, inşan ya da balo gibi kutlama etkinliklerinde pek çok bayan için giyim konusunun yanı sıra kısa saçlara sahip olmak da önemli bir sorun teşkil edebiliyor. İşte bu noktada devreye giren mikro saç kaynak tekniği, kısa saçlı bayanların çok kısa bir süre içinde upuzun ve sağlıklı görünen saçlara kavuşmalarını mümkün hale getiriyor.

Saç Kaynak

Peki neden özellikle kısa saça mikro saç kaynak yönteminin uygun olduğunu biliyor musunuz? Aslında sebebi gayet basit. Çünkü bu teknik, tutamlar halinde saçlarınıza eklenen mikro işlemlerden oluşuyor ve kaynak olan saç tutamlarında yer alan şeffaf kapsül granüller, yüksek ısı yardımıyla gerçek saçlara ekleniyor. Gözle görülemeyecek kadar iyi tutturuldukları için de, kısa saçlarda gayet iyi sonuçlar veriyor.

Kaynak Saç

Mikro saç kaynak yapan yerler

Kısa saçların yanı sıra, normal boylardaki saçları da uzun hale getiren ya da olduğundan daha gür hale dönüştüren mikro saç kaynak tekniğini yaptırmak için, uzmanlığından emin olduğunuz bir kuaföre gitmenizi tavsiye ediyoruz.

Bizim bu noktada sizlere tavsiye edeceğimiz saç kaynak uzmanları, Atrium Paris Kuaför’de siz değerli müşterilerine yıllardır hizmet sunuyor. Tabii ki yalnızca mikro kaynak uygulamasını değil, mikro kapsül saç kaynak, mikro nano extension, keratin saç kaynak ve halka (boncuk) kaynak gibi uygulamaları da son derece kaliteli şekilde sonuçlandırıyor.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*