Mikro Jel Saç Kaynağı

Mikro jel saç kaynağı diğer saç kaynağı uygulamalarına göre çok daha avantajlı bir uygulamadır. En sağlıklı ve en kaliteli saç kaynağı uygulaması olarak karşımıza çıkan mikro jel saç kaynağı uzun ömürlü ve doğal görünümlü kullanımı sayesinde birçok kişi tarafından tercih ediliyor.

mikro jel kaynak

mikro jel kaynak

Mikro Jel Saç Kaynağının Avantajları

  • Mikro jel saç kaynağı ortalama 6 aylık bir kullanım ömrüne sahiptir. Saç uzama hızına göre değişen bu kullanım ömrü en az 3 aylık bir sürece sahiptir.
  • Mikro jel saç kaynağı uygulaması ile saçınıza her tür bakımı yapabilirsiniz. Düzleştirici, saç maşası, boya, röfle gibi bütün uygulamaları saçınıza rahatlıkla uygulayabilirsiniz.
mikro jel kaynak

mikro jel kaynak

  • Çok hafif ve ince saç tutamlarıyla yapıldığı için saçınızda herhangi bir ağırlık hissetmezsiniz ve saç derinizde herhangi bir ağrıya neden olmaz. Dışarıdan oldukça doğal bir görünüme sahiptir.
  • Bu uygulama ile saçlarınızı diplerinizden kolaylıkla fırçalayabilirsiniz. Bunun dışında tatilde içiniz rahat bir şekilde denize ve havuza girebilir ve rahat rahat güneşlenebilirsiniz. Eğer saçlarınızın yıpranmasını istemiyorsanız yine de önlem almak istiyorsanız denize ya da havuza girerken bir bone kullanabilir ya da koruyucu saç spreylerini saçlarınıza uygulayabilirsiniz.
 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*