Mikro Kapsül Saç Kaynağının Özellikleri Nelerdir?

Saç kaynak işleminde en önemli şey işlemin profesyonel bir salonda uzman bir ekip tarafından uygulanmasıdır. Mikro saç kaynak işlemleri de profesyonel ellerde anlam kazanan uygulamalardır. Son yıllarda bir hayli popüler olan ve birçok kaynak işleminde tercih edilen mikro kapsül kaynak uygulaması da son derece kaliteli bir uygulamadır ve saçların doğal, güzel ve havalı görünmesini sağlar.

mikro kapsül kaynak nedir

mikro kapsül kaynak nedir

Saçların arasına ince tutamlar halinde uygulanan mikro kapsül kaynak yönteminde saçlara kaynak yapıldığı kesinlikle belli olmaz. Klasik uygulamalarda ortaya çıkan ayrık görünüm bu yöntemde oluşmaz. Saçlarda doğal bir bütünsellik oluşur. Kaynak yapıldığı belli olmadığı için kendinize güveniniz artar.

mikro kapsül saç kaynak

mikro kapsül saç kaynak

Neden Mikro Kapsül Kaynak Tercih Edilmeli?

Tüm kaynak çeşitleri arasında en çok rağbet gören bu uygulama ile saçlarınızı ayrık ayrık görünmesi derdine son verebilirsiniz. Diğer kaynaklarda ortaya çıkan bozulma, dökülme, güçsüzleşme gibi sorunlar bu yöntemde ortaya çıkmaz.

mikro kapsül nedir

mikro kapsül nedir

Deniz, havuz, güneş gibi aktivitelerinizi gönül rahatlığı içinde yapabilirsiniz. Saçlarınız hem doğal hem de güçlü görünür. Atrium Paris Kuaför hem profesyonel hem de uzman bir kadro ile hizmetinizde. Saçlarınızı yeni baştan yaratmak için Atrium Paris Kuaförü tercih edin.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*