Mikro Saç Kapsül Kaynak Nedir?

Devir değişti, moda sürekli yenileniyor. O yüzden de saçlar bugün uzun ise yarın kısa olabiliyor. Ya da tam tersi.Modaya ayak durumunda zorlanan kadınlar ise bazen alternatif yöntemlere başvurabiliyor. Eğer saçları kısa ve modaya uyup o sezon moda oldu diye uzatmak isterler ise saçlarına kaynak yaptırmak durumunda kalabiliyorlar.

Mikro kapsül kaynak

Mikro kapsül kaynak

Kaynak konusunda da birçok alternatif var. Bunlar saçın uzunluğuna, sıklığına, kalın ya da ince telli olmasına göre değişebiliyor. Bu yöntemlerin bazıları belli bir tip saça uygulanıyor olmasına rağmen mikro kapsül kaynak her tip saça uygulanabilen ender yöntemler arasında.

Kaynak saç modelleri

Kaynak saç modelleri

Üstelik saç uzasa bile belli olmuyor, kaynak yapıldığını anlamak olası değil dahası uzun süre dayanabiliyor. Saça zarar verme olasılığı ise eğer doğru merkezde yapıldı ise yok. Saçlarınızın içine adından da anlaşılacağı üzere ince tutamlar halinde uygulanan özel bir yöntem.

Mikro saç kaynak modelleri

Mikro saç kaynak modelleri

Mikro Kapsül Yaptırmanın Doğru Adresi

İşte siz de bu çok özel yöntemi denemek isterseniz yapmanız gereken şey bu konuda kendini kanıtlamış bir adres olan Paris Atrium Kuaföre uğramak ve bu konudaki uzmana kendini bırakmanız. Ortaya çıkan görüntüye siz bile inanamayabilirsiniz.

2015 kaynak modelleri

2015 kaynak modelleri

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*