Mikro Saç Kaynak Giderek Yaygınlaşıyor

Son dönemlerde uzun saç kullanmayı seven kadınların tercih ettiği ilk yöntem mikro kaynak. Nano teknoloji kullanılarak uygulanan mikro kaynak saç uzatma yöntemini en kısa saçlı kişilere dahi rahatlıkla uygulanabiliyor. Öyle ki ünlü yıldızların dahi tercih ettiği mikro saç kaynak yöntemi giderek daha da yaygınlaşıyor. Bu yazımızda siz değerli okuyucular için en ucuz  mikro nano kaynak yönteminden söz edeceğiz.

mikro nano saç kaynak

mikro nano saç kaynak

Mikro Kaynak ile Uzun Saçlar

Saç yapıştırma şeklinde uygulanmakta olan mikro kaynak saç uzatma yolu Nano teknoloji kullanılarak uygulanılır. Şeffaf yapıştırıcı ile kendi saç telleriniz saç diplerinize özel bir işçilikle yapıştırılır. Ayrıca bu yapıştırılan ekler dışarıdan görülemez ve zararı olmayan bu kaynak metodu ile yaklaşık 12 hafta kadar bu saçı rahatlıkla kullanabilir. İsterseniz süresi bittikten sonra mikro kaynağını tekrar yaptırabilme şansına da sahipsiniz.

mikro nano saç kaynak modeli

mikro nano saç kaynak modeli

Saçlarınızı uzatmak istiyor ve bu konuda genetik nedenlerle veya başka sebeplerden zorluk yaşıyorsanız size saç kaynak çeşitlerinden mikro nano kaynak seçimi tavsiye edilebilir. Yine bir uzman kişiden de tavsiye alabilirsiniz.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*