Mikro Saç Kaynak Nedir?

Uzun saç seven kadınların genelinin son dönemlerde sıklıkla başvurduğu yöntemlerden bir tanesi de saç kaynak yöntemleridir. Bu saç kaynak yöntemlerinden biri de mikro kaynak.

mikro saç kaynak

mikro saç kaynak

Bu yazımızda siz değerli okuyucular için yüksek nano teknoloji kullanılarak uygulanan son yılların en çok tercih edilen saç kaynak çeşitlerinden bir tanesinden yani mikro kaynaktan söz etmek istedik.

Mikro Saç Kaynak ve Avantajları

Bu yöntem yapıştırma yöntemi ile uygulanır. Yaklaşık 7 saat süren incelik ve kaliteli işçilik isteyen mikro kaynak yönteminin çok avantajlı yönleri de var. İnce tutamlar şeklinde saç eklemesi yapıldığından doğal görünür. Dışarıdan kaynak olduğu belli olmaz.

mikro saç kaynak modeli

mikro saç kaynak modeli

Tüm saç şekillerine hatta en kısa saçlı kadınlara bile uygulanabilen mikro kaynak daha birçok avantaj sunar. Ayrıca diğer kaynak yöntemlerine göre daha uzun süre kullanabilirsiniz. Asla başınızda ağırlık hissetmezsiniz ve saçlarınızı fırça ile güvenle tarayabilirsiniz.

mikro saç kaynak avantajları

mikro saç kaynak avantajları

Sonuç olarak diğer kaynak yöntemlerine göre kullanıcısına birçok kolaylık sunan mikro kaynak yaptırma düşüncesinde iseniz siz değerli müşterileri Atrium Paris kuaför salonuna yönlendirebiliriz.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*