Organik Saç Kaynak Nedir?

En yeni teknoloji ile uygulanan kaynak saç ürününün mikro jel/kapsül kaynak saç olduğunu biliniyordu, ancak bu kaynak saç son teknolojinin kullanıldığı kaynaklarla yarışır durumda. Zira nano teknolojinin kullanıldığı kaynak saç teknikleri her ne kadar kaliteli olsa da kimyasal ürünlerle uygulanıyor. Bu durumda saçın zarar görmesi oldukça doğaldır.

organik saç kaynak

Organik saç kaynak ise sıfır kimyasal ürün ile nano teknolojiyi yakalamış bulunuyor.  Organik saç kaynağı, kaynak saçın orijinal saçın uçlarına dikilmesi ile tutturulması yöntemidir. Her hangi bir jel, yapıştırıcı ya da kapsül kullanılmadan mükemmele yakın saç kaynak uygulamaları elde edilebiliyor.

Organik saç kaynağın avantajları

Organik saç kaynak olabilecek en doğal kaynak saç uygulamasıdır. Saçın kimyasal ürünlerden yüzde yüz arındırılarak yalnızca birbirine dikilmesi ile yapıldığı için saçın doğal yapısını korur, dökülme ve yıpranma sorunlarını en aza indirger.

organik saç kaynak modeli

Organik saç kaynak sıcak maşalar ile saç şekillendirmeye son derece uygundur. İstenilen yönde şekil verilebilir. Yıkanması ve bakımı da kolaydır.

saç kaynak

Orijinal saç ile homojenlik sağladığı için tıpkı nano teknoloji ile yapılan kaynak uygulamaları gibi kaynak kısımları saçta görünmez olur. Böylece saçlar istenilen şekilde toplanabilir.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*