Organik Saç Kaynak

Organik saç kaynak diğer tüm saç kaynak uygulamaları gibi saçaların daha gür ve daha uzun gözükmesini sağlarken saça zarar vermez. Yeni bir uygulama olmayan bu yöntem ile saçların çıkarılması zamanı geldiğinde saçlar aynı doğallığında kalır.

Saç Kaynak

Saç Kaynak

Organik Saç Kaynak Uygulaması Nasıl Yapılıyor?

Organik saç kaynak uygulamasında keratin ve mikro kaynak örneklerindeki yapıştırmalardan farkı saça hiçbir zarar vermemesidir. Bu yöntemde uygulama şekli ise saç ve kaynak saçların tutturulması işlemin de özel olan dikiş iğnesi ile dikilme ile yapılmasıdır. Organik saç kaynak dikiş iğnesi yardımı ile yapılan bu uygulamada istenilen uzunlukta ya da gürleştirme de yapılarak kopma tehlikesi bulunmaz. Ayrıca diğer saç kaynak uygulamalarına göre daha kısa sürede yapılır.

Saç Kaynak

Saç Kaynak

Organik saç kaynak sonrasında kaynak bölgeleri belli olmamak ile birlikte saç diplerinizde yüzlerce yapışkan veya silikon ile yaşamak zorunda da kalmazsınız. Dilediğiniz kuaför işlemini gerçekleştirmenizde de bir sakınca oluşturmaz.

Saç Kaynak

Saç Kaynak

Her kaynak uygulamasında olduğu gibi bu uygulamada da mutlaka deneyimli ve bilinçli ellerde uygulamayı yaptırmanız oldukça önem arz eder.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*