Platin Saçlar İçin Saç Kaynağı Uygulaması

Kısa saçlı ya da yıpranmış saçlara sahip olan kadınların tercih ettiği saç kaynak işlemi, güvenilir yerlerde ve profesyonel çalışanlar tarafından yapıldığında, saçlarda herhangi bir soruna sebep olmaz.

platin saça kaynak

platin saça kaynak

Birçok kadının saçlarında değişiklik yapmak istediği zaman başvurduğu bu yöntemin, akıllarda en çok soru işareti oluşturduğu nokta ise, saçı yıpratıp yıpratmamasıdır ve boyanması işlemidir.

Platin Saçlar, Saç Kaynak İşleminden Zarar Görür mü?

Saç kaynak işlemi yapılırken kullanılan malzemelerin kalitesi, yapan kişilerin uzmanlığı ve güvenilirliği başarılı bir sonuç için oldukça önemli kriterler olsa da saç renginin takılan kaynakla uyumlu olması da o derece önemli. Özellikle platin gibi zor bir renge sahip olan kadınlar, saç kaynak uygulaması yaptırırken bazı durumlarda olumsuz sonuçlarla karşılaşabiliyorlar.

platin saça kaynak modeli

platin saça kaynak modeli

Fakat platin saça kaynak işlemi aynı diğer saç renklerinde olduğu gibi kolay bir şekilde uygulanabilen bir işlemdir. Yalnızca o tonu tutturmak, boyayı yapan kişinin profesyonelliğiyle bağlantılı bir durumdur.Platin saça kaynak yapılırken, kaynağın rengi kişinin kendi saç rengiyle aynı tona boyanır ve gerekirse kendi saç rengi de yeni bir boyamadan geçer.

platin saça kaynak

platin saça kaynak

Hatta daha sonraki aylarda, kaynak yaptıran kişi aynı kendi saçında olduğu gibi kaynak saçlarını da tekrar aynı veya farklı renge rahatlıkla boyatabilir.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*