Saç Kaynak Fiyatları Neden Çok Farklı?

Ülkemizde saç kaynağı için Çin saçı, Jakarta, sentetik, Hindistan, Özbek ve Türkmen saçlarından faydalanması saç kaynak fiyatları neden çok farklı sorusunun cevabı olmaktadır. Saçlar arasında kalite farklılıkları olduğu için kaynakların fiyatları da değişkenlik gösterebilmektedir.

kaynak saç modeli

kaynak saç modeli

Ayrıca saç kaynağı yaptıracağınız kuaför salonunun hizmet kalitesi de saç kaynak fiyatlarındaki değişikliğin temel sebepleri arasındadır. Çin saçı ve Jakarta gibi saçlar ise kalite olarak en düşük saçlar olduğu için en ucuz saçlar arasındadır.

Ucuz Saç Kaynağı Zararlı mı?

Saç kaynağı yaptırırken ucuz saç kullanılır ise zaman içerisinde saçların taranmasında sıkıntılar yaşanamya başlanır. Diplerden uçlara doğru taranması gerektiği için saç dipleriniz zarar görmeye başlar.

kaynak saç modeli

kaynak saç modeli

Ucuz saç kaynaklarında doğal görünüm de bozulacağı için kaynak yaptırdığınız ilk bakışta belli olmaktadır. Türkiye’de kaliteli ve uygun fiyatlı saç kaynak hizmeti almak istiyorsanız Atrium Paris Kuaför salonuna göz atabilirsiniz. Doğal saçlarınız ile tamamen bir bütün içinde gözüken ve uygulama sonrasında saçlarınızı boyayabileceğiniz, fön çekebileceğiniz denize ve havuza girebileceğiniz sağlıklı saçlara Atrium Paris Kuaför sayesinde sahip olabilirsiniz.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*