Saç Kaynak Fiyatları Neden Farklıdır?

Kaynak işlemi ile saçlarını uzatmak isteyen kadınların en çok merak ettikleri konuların başında saç kaynak işleminin sağlıklı olup olmadığı gelir. Bunun dışında kadınların merak ettikleri bir diğer konu ise saç kaynak fiyatlarıdır. Saç kaynak fiyatları uygulanan metoda göre değişiklik gösterir. Kaynak fiyatlarını etkileyen başka faktörler de vardır.

mikro saç kaynak

mikro saç kaynak

Saç Kaynak Fiyatları

Kaynak teknolojisinin ilerlemesi ile birlikte birçok farklı kaynak metodu uygulanmaya başlandı. En çok tercih edilen ve uygulanan metotlar, keratin, boncuk, slikon, mikro kaynak metotlarıdır.

Kadınların uzun ve dolgun saçlara kavuşmasını sağlayan bir uygulama olan kaynak işleminde fiyat uygulanan metoda ve uygulanan kaynak sayısına göre değişir. Bunun yanında kaynak saçın menşei de fiyatları etkiler. Örneğin Çin’de gelen kaynak saçlar daha ucuzdur. Yüzde yüz orjinal saçtan hazırlanmış kaynak saçların fiyatı ise daha pahalıdır. Çok ucuz kaynak fiyatı veren kuaförlerin yüzde yüz insan saçı kullanması çok zordur. Çünkü sağlıklı saçlar daha pahalıdır.

nano kaynak

nano kaynak

Bunun yanında uygulama yapılacak saçın yoğunluğu da kaynak fiyatını etkiler. Dolgun saçlar için daha fazla kaynak kullanılması gerekir ki bu da kaynak fiyatının artmasına neden olur.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*