Saç Kaynak Hakkında Her Şey!

Atrium Paris Kuaför salonunda sizin için en uygun ve en güzel saç modeli yapılmasının yanı sıra saç kaynak uygulama teknikleri de mevcut olup, en iyi hizmeti sunmaya çalışan bir ekiple karşı karşıyasınız.

Saç Kaynak Fiyatları

Atrium Paris Kuaföre gelerek zaten en doğru tercihi yapmış oluyorsunuz fakat sizi düşündüren saç kaynak fiyatları ise, hiç üzülmenize gerek yok. İşinin ehli olan ve yıllar boyunca tecrübe ile sabitlenmiş bir isim, dev bir isim karşınızda durmaktan gurur duyuyor.

saç kaynak

saç kaynak

Yükselmeye başladığı ilk günden bu yana hızını hiç kesmeden Türkiye’nin tek ve en iyi saç kaynak uygulamasını yapan kuaför olan Atrium Paris’te saç kaynak fiyatlarını görünce şaşıracaksınız. Uygunluk ve yapılan işlemin zorluğuna karşın fiyatının bu denli makul olması sizleri cezp edecek.

Boncuk-Halka Kaynak: 450-650

Keratin Kaynak: 550-750

Avrupa Keratin Kaynak: 650-850

kaynak saç

kaynak saç

Fiyat aralığının bu şekilde olmak üzere sınıflandırılmış olmasının yanı sıra örneğin halka kaynak yaptırdığınız zaman kullandığınız süre zarfı boyunca saçlarınızın bakım işlemini üstlenerek, sizlere doyum olmaz bir hizmet sunmaktan büyük keyif alan Atrium Paris, kapılarını sizlere sonuna kadar açmış bir şekilde bekliyor!

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*