SAÇ KAYNAK HAKKINDA

Kısa saçları hızlı bir şekilde uzun göstermenin yolu olan saç kaynağı her geçen gün gelişen yöntemler kullanılarak yapılmaya devam ediyor. Saç kaynak hakkında meydana gelen gelişmeler herkesin kısa sürede uzun saç sahibi olmasına imkân sunuyor. Çıtçıt, boncuk kaynak, halka kaynak gibi yöntemlerin yanı sıra şimdilerde mikro saç kaynak yöntemi oldukça revaçta. Bu kaynak yönteminde saçın kaynak kısımları kesinlikle gözükmüyor. Boncuk kaynak gibi yöntemlerde kaynak kısımlar az da olsa gözükürken, mikro kaynakta bu sorun ortadan kalkıyor.

Sac Kaynak Hakkinda

Sac Kaynak Hakkinda

Saç Kaynağı Nasıl Kullanılır

Kaynak saç yaptırdıktan sonra saçlarınızın bakımına ekstra özen göstermelisiniz. Kaynağın türüne göre kaynak saçlar dipten taranır ya da taranmaz. Bu konu hakkında kaynak yaptırdığınız yerle görüşebilirsiniz. Mikro kaynaklar, kullanımı en kolay kaynak türüdür. Dipten taramaya da imkân veren bu yöntemle denize ve havuza da rahatlıkla girebilirsiniz.

Bazı saç kaynaklarında saçı yatmadan önce örmek gerekiyor. Dolaşarak kullanımı zorlaşan kaynaklar bu şekilde örülerek yatarken saçların dolaşması önleniyor. Kaynak saçlara türüne göre 15 günde veya ayda bir kez kuaförde bakım yaptırılması gerekir.

Sac Kaynak Hakkinda

Sac Kaynak Hakkinda

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*