Saç Kaynak Nasıl Yıkanır?

Saç kaynak yöntemleri birçok yönden kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Eskiden yapılan çıt çıt ve postiş gibi saç yöntemleri günümüzde yerini kaynak yöntemlerine bıraktı.  Her yönden avantaj sağlayan saç kaynak yöntemleri neredeyse her saça uygulanıyor.

saç kaynak

saç kaynak

En büyük avantajlarından birisi de kişinin kendi saçımıymış gibi kullanım sağlamasıdır. Yani kişi kendi saçına yaptırdığı tüm işlemleri kayna saça da yaptırabilir. Röfle, perma ve buna benzer tüm işlemler saça uygulanabilir. Bunun dışında kaynak saçla denize, havuza ve solaryuma da girilebilir. Kaynak saçla duşa girirken de rahat olabilirsiniz. Saçınızı nasıl rahatlıkla yıkayabiliyorsanız kaynak saçı da aynı rahatlıkla yıkayabilirsiniz.

saç kaynak modelleri

saç kaynak modelleri

Kaynak Saçın Avantajları Nelerdir?

Aynı şekilde kaynak saçın uzun süren kullanımı ve doğal saça yakın sonuçlar vermesi de yine büyük avantaj sağlar. Kaynak saç yöntemleri arasında en uzun süre kullanım sağlayan mikro saç kaynaktır. 9 aya varan sürelere kadar kullanabilirsiniz. Bu yöntem aynı zamanda tüm saç tiplerine de uygulanır. Ayrıca saç kaynak yöntemleri diğer saç uygulamalarına nazaran her zaman daha dayanıklıdır.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*