Saç Kaynak Ne Kadar Dayanır?

Kaynak saçların dayanma süreleri ve kullanım ömürleri sizin kaynak saçlarınızı hangi kuaför salonunda yaptırdığınız ile doğru orantılıdır. Eğer bu işlemleri bilinçsiz bir şekilde yapmakta olan düşük maliyetli malzemeleri sırf ucuz diye kullanan kuaför salonlarına giderseniz kaynak saçlarınız kısa süre sonra kullanılamaz hale gelecektir.

Bu tür salonlarda almış olduğunuz kaynak saç hizmetlerinde Çin malı saçlar kullanıldığından dolayı aynı zamanda doğal saçlarınıza da zarar verebilirsiniz.

kaynak

kaynak

Profesyonel ve tecrübeli ekibi ile hizmet vermekte olan kuaför salonlarını tercih ederseniz kaynak saçlarınızı ekstra bir bakım gerektirmeden ve herhangi bir sıkıntı yaşamadan 3 ile 6 ay boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kaynak Saç Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kaynak saç yaptırmaya gittiğiniz salonun daha önce yapmış olduğu çalışmalara referans olması açısından mutlaka bakın. Yeni saçlarınızı tasarlayacak olan ve kaynak saç uygulamasını yapacak olan kuaför ile de mutlaka iletişime geçerek isteklerinizi ona açık bir şekilde aktarın.

kaynaklar

kaynaklar

Bu şekilde bir yol izlerseniz en az 6 ay boyunca kullanabileceğiniz yep yeni saçlarınızın sahibi olabilirsiniz.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*