Saç Kaynak Nedir ve Çeşitleri Nelerdir?

Saç kaynak olası bir sebepten uzamayan ve ya kısa saç istemeyenler için uzatma ve dolgunlaştırma işlemine denir. Doğal yolla saç uzatmak isteyenler için öncelikli yöntem olan saç kaynak, yaptırdığınız takdirde hafifliği ve doğallığı sayesinde hissedilmez ve kullanımı oldukça rahattır.

saç kaynak

saç kaynak

Bu noktada ise tercih edilecek ilk adres Atrium Paris olacak. Sizlere muhteşem işçiliği ile ün kazanmış alanında uzman kadrosu, kaliteli hizmet ve güvence verecek olan bu firma ile istediğiniz saçlara ulaşacaksınız.

Çeşitleri Ve Kullanımı

Günümüzde her yerde uygulanan kaynak saç çeşitlerinin 5 ayrı tekniği olup en çok kullanılanı ise silikon kaynak yöntemidir. Bu yöntemde kullanılan saçlar için özelleştirilmiş silikonun ısıtılıp saçların en canlı kısmına yapıştırılması tekniğidir.

saç kaynak nedir

saç kaynak nedir

Bir diğer teknik olan keratin kaynak tüm saç tiplerine uygun olup saçın ana maddesi olması sayesinde renk ve sağlamlık açısından sorun teşkil etmez.Tres saç kaynak tekniği güney Amerika da kullanılan bir yöntem olup saçın dibindeki örgüye dikilmesi işlemidir.

kaynak saç

kaynak saç

Halkalı saç kaynak çeşidi ise pratik ve hızlı uygulaması ile tercih listelerinin başında bulunuyor. Bir diğer adı boncuk kaynak olan bu teknik yoğun kişiler için vazgeçilmezdir.

Poliüretan kaynak ise uzun sürmesi ve bakım zorluğu nedeniyle çok tercih edilmese de dünya üzerinde oldukça yoğun bir şekilde yayılım gösteriyor.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*