Saç Kaynak Nedir ve Çeşitleri

Saçlarınızın zayıf bir şekilde çıkıyor oluşu, sizleri hiçbir zaman üzüntüye sokmamalıdır. Çok farklı yöntemlerle ya da yollarla denenebilir olan, saçınıza ya da size zararı olmayacak olan birçok denenebilir yollar vardır. Bu yollarla beraber sizlerde saç kaynak modellerini deneyebilir ve birbirinden farklı çeşitleriyle sizlerde saçlarınızı gürleştirebilirsiniz.

mikro saç kaynak

mikro saç kaynak

Saçlarınızın kısa olması ya da saçlarınızla ilgili az çıkıyor olması gibi sorun yaşıyorsanız, saç kaynak çeşitleri ile beraber kaliteli bir yöntem sayesinde saçlarınızı en iyi şekilde uzatmış olabilirsiniz. Bunun için deneyebileceğiniz birçok çeşitlilikte var olan saç kaynakları bulunur.

keratin kaynak

keratin kaynak

Saç Kaynağında En Çok Kullanılan Boncuk Yöntemi

Boncuk saç kaynak ya da halka saç kaynak adı verilen, günümüzde gerçekten de en çok kullanılan yöntemlerden biri olan bu saç kaynak modeliyle beraber istediğiniz şekilde saç kaynak çeşidini kullanabilir ve kaliteye ulaşabilirsiniz.

halka kaynak modeli

halka kaynak modeli

Bir farklı çeşit olarak keratin ile saç kaynak vardır. Bu sayede daha sağlıklı bir şekilde saçlarınıza yapılacak kaynağın sağlamlamasını sağlayan bir sıvı maddesidir. Bu madde aynı zamanda vücudun da ürettiği bir maddedir. Herhangi bir zararı olmadığı gibi sağlıklı bir maddedir.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*