Saç Kaynak Nedir?

Bayanların saçlarını doğal bir görünüm ile olduğundan daha uzun gösterebilmesini sağlayan işlemlere saç kaynak işlemleri adı verilmektedir. Saç kaynakları tamamen doğal saçlarınız gibi kullanabileceğiniz pek çok farklı yönteme sahiptir.

saç kaynak

saç kaynak

Uygulama saç tutamlarının saçlarınıza çeşitli yöntemler ile ısıtılarak ya da ısı uygulanmadan eklenmesi yolu ile yapılır. Saç kaynağı yaptırdıktan sonra tamamen doğal saçlarınız ile bütünleşmiş bir şekilde uzun süre boyunca kullanabileceğiniz yeni saçlarınızın sahibi olabilirsiniz.

Saç Kaynağı Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Saç kaynak modelleri arasından saçınıza uygun olanı seçtikten sonra ilk dikkat etmeniz gereken nokta kaynak yaptıracağınız kuaför salonunun bu konuda eğitimli ve profesyonel hizmet veriyor olmasıdır.

saç kaynak

saç kaynak

Pek çok salonda Çin malı saçlar ile kaynak yöntemleri uygulandığı için saçlarınız büyük bir zarar görebilir. Çin malı saçlar uygulandıktan kısa süre sonra kullanılamaz hale gelebilirler.

saç kaynak

saç kaynak

Salonun güvenilir ve bilindik bir salon olması uzun vadede problem yaşamamanız için önemlidir. Saç kaynağı yaptırmadan önce mutlaka salonun kullandığı ekipmanları ve malzemeleri incelemeli ve detaylı bir araştırma yapmalısınız.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*