Saç Kaynak Uygulaması Nedir?

Saç kaynak her daim güzel ve ışıltılı bir görünüme sahip olmak, saçlarının dolgun ve uzun olmasını isteyen bayanların tercih ettiği saçlara farklı teknikler ile saç ekleme yöntemidir.


Saç kaynak çeşitleri arasında en çok kullanılanlar kullanımı rahat olan mikro saç kaynak, pratik boncuk saç kaynak ve doğal keratin saç kaynaktır.

Boncuk Saç Kaynak

Boncuk saç kaynak yapılışı ve çıkarılışı en pratik yöntemdir. Kimyasal madde içermemesi ve diğer saç kaynak çeşitlerine oranla daha ucuz olması tercih edilme nedenlerinden birkaçıdır.

Hafif metal alaşımlı halkalar yardımıyla saçı uzatma ve dolgunlaştırma işlemi olan boncuk saç kaynak tekniği kalın telli saçlara sahip olan bayanlar için uygundur. Bu tekniğin pratik olmasının yanında işçiliğinde kaliteli olması saçın sağlığı açısından gereklidir.

Boncuk kaynak yaptıracağınız yerin profesyonel bir yer olması, saçlarınız için kullanılan boncukların saçınızı ezmeyen özel boncuklardan olması ve kaynak saçınızın kalitesine dikkat edin. Ayrıca kaynak saç yapılırken saçınızda ne kadar az boşluk olursa saçınızın karışma ihtimali de bir o kadar düşük olur. Boncuk saç kaynakta çıkarılan boncuklar 2-3 kere tekrardan kullanılabilir.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*