Saç Kaynakta Mikro Jel Yöntemi

Saçlarınızın uzamasını beklemek istemiyorsanız siz de kaynak uygulamalarından faydalanın! Son derece farklı yöntemler tercih edilerek sizin de saçlarınıza kaynak uygulaması yapılabilir. Bu sayede yalnızca birkaç saat beklemeniz, uzun saçlara sahip olmanız için yeterli olabilir. Kaynak uygulamalarında sıklıkla tercih edilen yöntemlerden biri de mikro jel kaynak metodudur.

Mikro Jel Kaynak

Mikro Jel Kaynak

Mikro Jel Kaynak Nasıl Yapılır?

Bu yönteme adını veren kullanılan malzeme oluyor. Diğer saç kaynak çeşitlerinde olduğu gibi balmumu ya da boncuklar kullanılmıyor. Mikro jel kaynak yönteminde kaynak saçlar doğal saça yapıştırıcı bir jel malzeme ile tutturuluyor. Bu sayede saçların gayet sağlam bir şekilde doğal saçlara tutunması da mümkün olabiliyor.

Mikro Jel Kaynak

Mikro Jel Kaynak

Mikro jel kaynak yönteminin artıları olduğu gibi eksileri de var. Örneğin diğer mikro saç kaynak yöntemleri ile kıyaslandığında bu yöntem uzun süre kullanılamıyor. Ayrıca bazı problemler de yaşanabiliyor. Fakat yine de mutlaka jel kaynak ile saçlarınızı uzatmak isterseniz en azından profesyonel bir kuaför salonunu tercih etmelisiniz. Bu sayede kaynak saçlarınızın kullanım süresini biraz daha uzatabilirsiniz.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*