Saç Kesimi Pişmanlığında Saç Kaynak İmdada Yetişir

Çoğumuzda saç kesimi randevusuna girmenin ve biraz kırıkları aldıracakken yepyeni bir şeyle çıkmanın ortak bir korku hikâyesi var. Bu bizim için en kötüsüdür, fakat saç kaynak uzantıları hakkında iyi bir şey, bu sorunu kolayca çözebilmesidir. Keratin kaynak, klipsli saç uzantıları, halka kaynak, mikro kaynak ya da tress yöntemleri ile birkaç saat içerisinde saç uzunluğunuzu istediğiniz seviyeye getirebilirsiniz.

Kısa Saça Uygulanabilen Saç Kaynak Yöntemleri

Saç kaynak uygulamaları, saçlarınızın büyümesini engellemez, bu nedenle gerçek saçlarınızın büyümesini beklerken uzun saçlarınızı sallamak için en iyi alternatiftir. Kısa saç için tercih edebileceğiniz saç kaynak çeşitleri, saçınızın boyutuna, saç yapısı ve yoğunluğuna göre boncuk kaynak, keratin kaynak, tress veya mikro nano kaynak olabilir.

Bilmeniz gereken çok kısa saça bile nano kaynak yapılabileceği gibi her bir yöntemin yaşam tarzınız, alışkanlıklarınız ya da tercihleriniz ile de alakalı olacağıdır. Örneğin her gün yüzme sporu yapıyor ya da saçınızı yıkamak istiyorsanız, mikro kaynak sizin için uygun olmayabilir. Bu nedenle avantaj ve dezavantajları ile saç kaynak kullanımı için yetkin bir kuaförden danışmanlık almanız yararınızadır.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*