Ucuz Mikro Saç Kaynak Uygulaması

Günümüz teknolojisinin el attığı bir başka alan da kaynak saç yöntemleridir. Daha eski dönemlerde kaynak saç uygulamalarında tutamlar oldukça kalın tutularak işlene biliyordu ve bu kaynak noktaları fazlaca belirgin olduğundan hem doğal bir görünüm imkansız oluyor hem de uzanıldığında kaynak noktaları saç derisine batıp, rahatsızlık verebiliyordu.

mikro saç kaynak

mikro saç kaynak

Son 5-10 yıldır yaygın olan ve çok sık tercih edilen mikro saç kaynak uygulamasıyla tutamlar neredeyse bir kürdan kalınlığında olduğundan kaynak noktasıyla ilgili yaşanan bütün sıkıntılar elemine edilmiş oluyor. Böylece kadınlar arzuladığı uzun ve doğal görünen ışıltılı saçlara kavuşmuş oluyor hem de konforlu kullanım imkanlarıyla.

Mikro Saç Kaynak Yönteminin Uygulanma Şekli

Bu yöntemde tutamın çok küçük kalınlıklarda tutulmasıyla orijinal saç tutamının kaldırması gereken ağırlığın azaltılmış olması, tarama esnasında kolaylık sağlama ve uzun ömürlü kullanım gibi birçok avantaja ortaya çıkıyor.

mikro saç kaynak modeli

mikro saç kaynak modeli

Mikro saç kaynak şeffaf granüller ısıtılarak kaynak yapılacak saç tutamını orijinal saça bağlıyor ve şeffaf oluşuyla da bir süre sonra saç rengini tamamen kazanıyor.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*