Uygun Saç Kaynak Nerede Bulunur?

Saçlarınıza her zaman kuaförde bakım yapmak ve işlemlerden geçirmek zararlı olabilir. Çoğu zaman saçlarınızı dinlendirmek en önemli uzatma yöntemlerinden biridir. Her zaman saçlarda fön çekme, boyatma ya da boyatmanın çeşitli türlerini deneme gibi yapılacak olan yöntemler, saçlarınızı yıpratır ve bir dönem sonra saçlarınızda kırıkların oluşmasına neden olabilir.  Oysaki fazla oynamayacağınız, kısa yoldan gideceğiniz şekilde de işlemler yapabilirsiniz.

saç kaynak

saç kaynak

Örneğin, Saçlarınızı kısa kestirdikten sonra belli bir dönem uzamasını beklemek yerine dilerseniz hızlı uzatma yöntemi kaynak saç deneyebilirsiniz. Deneyebileceğiniz saç kaynak uygulamasında her zaman en uygun fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Günümüzde uygun fiyatlı saç kaynak için yararlanabileceğiniz çeşitli saç kaynak uygulamaları bulunuyor. Boncuklu saç kaynak, keratin saç kaynak, halkalı saç kaynak ya da tress saç kaynak gibi birçok uygulama vardır. Aralarından dilediğinizi seçebilirsiniz.

saç kaynak modeli

saç kaynak modeli

Hangi Saç Kaynak Benim için Uygundur?

Saçınızın telinin inceliğine ya da saçlarınızda ki işlenmiş uygulamalara göre saç kaynak uygulamasında da farklılıklar vardır. İnce saçlıysanız eğer, mikro saç kaynak uygulamaları vardır ve bu uygulama, ince saçlılar için uygun olacaktır. Yine benzer bir şekilde saçlarınızda boya yapıldıysa eğer, aynı renk tonlarında ek saçlarınızı kaynak saç ile yaptırmanız mümkündür.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*