Uzman Ellerde Mikro Saç Kaynak Yaptırın

Tüm dünya da artık giderek daha da yaygınlaşan saç kaynak yöntemleri saçları kısa olan kadınlar tarafından sık sık tercih edilmeye başlandı. Eğer uzun saç kullanarak bir imaj değişikliği isterseniz önerimiz bir uzmanın elinden saç kaynak yaptırılması olacaktır. Kadınlar için önemli bir aksesuar niteliğinde olan saçlar uzman ve güvenilir ellere emanet edilmelidir.

mikro kaynak

mikro kaynak

Son Teknoloji Saç Kaynak Yöntemi Mikro Kaynak

Bu yöntem nano teknoloji ile yapılan perçemden, saçların tepe kısmından ve ense kısmından birkaç tel toplanılarak uygulanıyor. Alınan teller saç yapıştırma yöntemi ile kişinin saçlarına ekleniyor ve bu nedenle ince bir işçilik ve özen gerektiriyor. Yaklaşık olarak 7 saat kadar süren mikro saç kaynak yöntemi bu konunun en iyi uzman kadrosuna sahip olan Atrium Paris Kuaföründe muazzam bir şekilde gerçekleştiriliyor.

 

mikro saç  kaynak

mikro saç kaynak

Saç kaynak yaptıranların en çok merak ettiği nokta ise ne kadar süre kullanılabileceğidir. Mikro kaynak usta bir işçilik ile yapıldı ise tam 3 ay kadar kullanılabilir.Eğer saç kaynak yaptırma niyetinde iseniz mutlaka konu hakkında usta elleri araştırmanızı tavsiye ederiz. Kadınlar için hassas bir nokta sayılabilen saçlar her bayanın dileği gibi usta, güvenilir ve sağlıklı hizmet veren kuaför eline bırakılmalıdır.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*