Virgin Saç Hakkında

Saç kaynak uygulamalarında kullanılan, protez saçlar, isteğe ve ihtiyaca göre temin edilir. Bunların bir kısmı, yurtdışından ithal olarak gelir. Bazı türleri boyalı ya da bakım işleminden geçerek, müşterinin saçına uygulanır.

Dokusu ve yapısı itibari ile kimyasal işlemlere maruz kalmış bazı protez saçlar, kaynak yapılacak saçın yapısına uymayabilir. Bu durumda yapılan işlemin tekrarı gerekebilir. Saç kaynak yaptıran bayanlar arasında yapılan bir araştırmaya göre, saç kaynak yaptıran bayanların birçoğu, saç kaynak uygulamalarında, virgin saç kullanımına olumlu bir gözle bakıyorlar.

virgin saç modelleri

virgin saç modelleri

Virgin saç, herhangi bir kimyasal işleme maruz kalmamış protez saçlara verilen isimdir. Bu tür saçlar, yine bazı bayanlardan temin edilir. Uzayan saçlarını satmak isteyen bayanlardan elde edilen virgin saçların, herhangi bir kimyasal işleme tutulmadığı kontrol edilir. Yani bütünüyle sağlıklı saçlar, bu türe girer.

Virgin saçların saç kaynak işlemlerinde kullanılmasının birçok faydası vardır. Doğal olduklarından dolayı, birçok bayan tarafından tercih edilir.

kaynak saç çeşitleri

kaynak saç çeşitleri

Virgin Saç Kaynak Fiyatları

Kişi ile yapılan anlaşmaya göre, virgin saç fiyatları değişkenlik gösterebilir.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*